20.1. 2015 jsme slavnostně pokřtili Přírodní finskou saunu Kijukiju v radotínském Biotopu. A máme pro Vás akci. Ke každé objednávce projektových prací nad 100 000,- Kč máte měsíc saunování v naší sauně v Biotopu Radotín pro dva zdarma! :)
A to není vše! K podepsané smlouvě na dodávku domu z rodiny DOMY SE STROMY dostanete celosezónní vstup pro dva do zmíněné sauny. Letošní rok je ve znamení saunování a to pravé saunování je Kijukiju:). Tak neváhejte!

Altán Kijukiju byl vybrán do ROČENKY DŘEVOSTAVEB 2014!!! Přijďte se podívat na představení ročenkového altánu VÍTR na 10. ročníku SALONU DŘEVOSTAVEB, jehož premiéra proběhne v rámci veletrhu Dřevostavby ve dnech 11. – 14. února 2015.
Aktuální informace budou uváděny na facebook kijukiju

Domy se stromy - konkrétně Dům s Lípou v Lipencích získal 3. místo v prestižní soutěži BEFFA (Building Efficiency Awards). Rádi vám dům po předchozí domluvě ukážeme v celé své kráse.
www.domysestromy.cz

Máme pro vás nové překvapení! Vymysleli jsme a realizujeme altány a sauny Kijukiju. Pro radost z pobytu venku v zahradách, pro očistu saunováním. Kompletní menu prohlédněte na www.kijukiju.cz

Další přírustek do rodiny DOMŮ SE STROMY je na světě! Máme radost a klienti vypadají také spokojeně:) Přijďte se podívat na naši další realizaci. Po předchozí domluvě je možné ji navštívit téměř kdykoliv. Nový DŮM S LÍPOU se nachází jen pár metrů od našeho ateliéru, tak neváhejte, volejte, pište a prohlížejte.
Více fotografií v oddělení realizací

Rozběhli jsme nový projekt DOMY SE STROMY a máme první úspěšnou realizaci ve Veltrusech! Podívejte se na pár obrázků v záložce realizací nebo zajděte na www.domysestromy.cz, kde se dozvíte vše podstatné.

Přidáváme další fotografie fasády z Kanic. Posuvné rošty fungují skvěle! Výpočet hloubky a orientace roštů versus trajektorie slunce byl potvrzen v praxi na jedničku. Užívání místností s aktivním stíněním je velmi příjemné. Rošty mohou být zataženy celé létní období, aniž by ubíraly interiéru světlou atmosféru. Krásné výhledy na protější hojně zalesněné stráně mohou být užívány plnými doušky i v létě v pravé poledne z chládku pasivního domu. (Pozorování probíhalo od počátku dubna po konec června 2012)

Zveřejňujeme první obrázky z interiéru právě dokončovaného PASIVNÍHO rodinného domu v Kanicích. Brzy bude hotova také fasáda, na jaře pak terénní úpravy, stíníci rošty a možná dojde i k realizaci zelené střechy. Moc se těšíme. Ale hlavně se těšíme na zimu a první dojmy nových, mladých, velkých i malých uživatelů a také na první údaje o spotřebě energie:)

Dokončená vila ve Slivenci! Fotky v oddělení REALIZACÍ

Děti začaly chodit do nově zrekonstruované základní školy v Klimentské ulici, Praha 1. (foto viz. realizace)

Dokončili jsme realizaci dětského pokoje v Braníku. Máme radost, Adamovi se tam líbí. (foto viz. realizace)

Koncem roku 09 jsme absolvovali školení o pasivních domech v CPD (Centrum Pasivního Domu) v Brně. Získané vědomosti jsme bohatě využili při návrhu pasivního domu v Kanicích u Brna.